Як обрати та встановити скляну перегородку?

Залежно від функціонального призначення скляні перегородки можуть мати різну конструкцію. Розрізняють профільні та безпрофільні (цілісноскляні) перегородки зі скла.
Профілі для профільних перегородок виготовляються із ПВХ, металу. Найбільш популярними матеріалами для виготовлення профілів є алюміній та сталь – вони доступні та практичні.
У профільних скляних перегородках профіль виконує роль каркаса, що несе, тому до його міцності пред’являються найсуворіші вимоги.
Сталевий каркас вважається більш жорстким, проте має обмеження в гнучкості. Каркас з алюмінію, у свою чергу, більш гнучкий та легкий.
Каркас скляних перегородок може бути фарбований. Сучасна технологія фарбування за допомогою порошкових барвників та вакуумних термопресів.
дозволяє під час обробки поверхні каркаса отримати імітацію поверхні будь-яких інших матеріалів. Популярні такі види фарбування, як хром, золото, латунь, бронза тощо.

При неякісному фарбуванні фарба швидко стирається з поверхні каркасу, роблячи його непривабливим. Тому слід особливо ретельно підійти до вибору скляних перегородок із забарвленим профілем.
При виборі профільних скляних перегородок потрібний матеріал для каркаса підбирається виходячи з розрахункового навантаження – чим більше маса скляних панелей, тим міцнішим повинен бути каркас.
У профільні скляні перегородки може бути встановлене як одинарне скло, так і склопакети з двох і більше стекол. Використання склопакетів дозволяє збільшити шумо- та теплоізоляційні властивості перегородок.
Скляні перегородки з цільного скла не потребують металевого каркаса – роль несучої конструкції тут відіграє скло. В цьому випадку, на відміну від профільних скляних перегородок, звичайне скло не може бути використане.
У цільноскляних перегородках використовується загартоване скло підвищеної товщини (10 мм). Однак, виглядають легше і витонченішим, ніж каркасні скляні перегородки.
Щоб вибрати скляні перегородки не тільки міцні, але й красиві, слід звернути увагу на дизайн перегородок. Загартоване скло, що використовується в перегородках, не може бути піддане повторній обробці, тому, якщо декоративне оформлення перегородок не влаштовує – виправити це в готовому виробі вже не вийде.
Скляні перегородки використовуються для оформлення інтер’єрів, житлових приміщень. Вибирати тип скляних перегородок слід, виходячи з особливостей інтер’єру.
Так, у квартирах та приватних житлових будинках найбільш ефектно виглядають цільноскляні перегородки з різним декоративним оформленням. У квартирах можуть бути використані розсувні перегородки, перегородки у неповну висоту.
Офісні перегородки зі скла найчастіше виконуються із застосуванням металевого профілю. Такі перегородки надають строгий діловий стиль приміщенню. Для організації офісного простору у форматі «open space» можуть використовуватися скляні перегородки, які лише частково захищають робочі місця співробітників.
У торгових центрах скляні перегородки нерідко грають роль торгових вітрин, тому виконуються, зазвичай, як безрамної конструкції, дозволяючи цим зберегти візуальну цілісність вітринного простору.

Отримати консультацію фахівця
Бажаєте, ми вам передзвонимо?
Введіть номер телефону, і ми зв'яжемося за 30 секунд!